O NAS

Jesteśmy kancelarią urbanistyczną z siedzibą w Poznaniu. Pracując zdalnie, obsługujemy Klientów z całego kraju. Naszą misją jest usprawnianie biurokratycznych procedur związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na zagospodarowanie terenu. Wybudowanie domu to marzenie wielu osób. Niestety często rzeczywistość pokazuje, że zanim będzie możliwe wylanie fundamentów, trzeba stoczyć wyczerpującą walkę na odmowne decyzje i odwołania. Bierzemy na siebie ten trud. Wyręczamy naszych Klientów w sporządzaniu pism urzędowych, tak aby doprowadzić do pozytywnego zakończenia sprawy. Pomagamy również w sporach sąsiedzkich, powstrzymując uciążliwe inwestycje.

Kancelaria urbanistyczna online

Paulina Żółtowska

Urbanistka z 12-letnim doświadczeniem, ukończyła z wyróżnieniem Rektora studia na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe „Integracja Europejska – Agrobiznes i Obszary Wiejskie” na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jest autorką kilku publikacji naukowych w dziedzinie teorii lokalizacji, w tym publikacji książkowej pt. „Przestrzenny wymiar sektora kreatywnego”. Już podczas studiów podejmowała się zleceń związanych ze sporządzaniem pism urzędowych z zakresu zagospodarowania przestrzennego, co z czasem stało się jej specjalizacją. Obecnie wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością, o czym świadczą opinie zadowolonych Klientów. W pracy łączy wykształcenie urbanistyczne z pasją do prawa administracyjnego.

Pierwszą książkę Paulina Żółtowska (pod rodowym nazwiskiem Tomczak) opracowała na podstawie swojej pracy magisterskiej i wydała wspólnie z promotorem. Praca ta dotyczy rozwoju miast i regionów dzięki udziałowi przedstawicieli wybranych grup zawodowych.

Dobre zrozumienie tego, jak powstaje i zmienia się zabudowa dały jej podstawę do przełożenia wiedzy teoretycznej na praktykę.

Przestrzenny wymiar sektora kreatywnego
Przestrzenny wymiar sektora kreatywnego
Przestrzenny wymiar sektora kreatywnego